سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
 
آخرین اخبار وبلاگ ها
تصویر
میتال حدود 40 درصد از سازندگان فولاد ضد زنگ Aperam و ArcelorMittal را تولید می کند ، که از فولاد کربن تولید می کند. در حالی که ارزش Aperam در سال گذشته تقریباً دو برابر شده و به 2.47 میلیارد یورو (2.73 میلیارد دلار) رسیده است ، اما ArcelorMittal شاهد کاهش 14 درصدی ارزش خود به 16 میلیارد یورو بوده است.
تصویر
سقوط سنگ آهن 14 میلیارد دلار کاهنده است فشار چین برای انتقال ظرفیت اضافی فولاد با ساخت کارخانه ها در خارج از کشور به دلیل اندازه آسیاب های پیشنهادی با شک و تردید تحلیلگران روبرو است.
تصویر
China Steel Corp ، تنها سازنده فولاد سازنده کشور ، دیروز قیمت های داخلی خود را برای محموله های ژانویه و فوریه سال آینده به طور متوسط ​​1.71 درصد یا 352 دلار NT در هر تن در مقایسه با محموله های ماه آینده کاهش داد زیرا قیمت مواد اولیه رو به کاهش است.
تصویر
ArcelorMittal به فروش می رساند که علاقه خود را در شرکت فولاد گالاتین به عنوان بخشی از تلاش برای نجات از سال 2011 تا دسامبر 2013. علاوه بر این ، این شرکت 78 درصد سهام خود را در شرکت حمل و نقل و تدارکات بندر اروپا ، ATIC Services S.A. به مبلغ ناشناخته ، در اوایل سال جاری به شرکت HES Beheer N.V به HES Beheer N.V فروخت.
تصویر
فولاد گوا ، سنگ معدن سنگ آهن ، استخراج سنگ آهن ، حراج ، صادرات ، آهن اسفنجی دولت گوا برای حراج سنگ آهن آهنی ، 90 درصد كاهش واریز پول و میزان زیادی را برای حراجی سنگ آهن كاهش داده است تا اشخاص بیشتری را در خود جای دهد و رقابت را ارتقا بخشد
تصویر
سقوط قیمت سنگ آهن برای پایین آوردن درآمد BHP بیلیتون مشخص شد بیلیتون ، تولید سنگ آهن ، قیمت سنگ آهن درآمد BHP بیلیتون می تواند در 14-15 سال 2014 تا 14 درصد کاهش یابد و باز هم انتظار طولانی مدت می تواند به تأخیر بیفتد زیرا رو به وخامت قیمت سنگ آهن به درآمد گروه منابع می رسد.
تصویر
درآمد مواد و کاهش ارزش ناشی از فرضیات قیمت سنگ آهن پایین تر: CY15F 89 دلار آمریکا / تن (95 دلار در روز) ، CY16F 87 دلار آمریکا / تن (95 دلار در هر تن) ، CY17F 90 دلار آمریکا / تن (95 دلار در هر تن) ، LT 90 دلار
تصویر
27 نوامبر 2019 تولید فرعی محصولات فلزی فولاد می تواند به فیلتر آب رواناب مزرعه کمک کند به آنها کیسه های سرباره گفته می شود و ممکن است گامی دیگر به سمت آبراههای تمیزتر باشد. اسلحه مواد زاید ، محصول جانبی صنعت تولید فولاد است ، اما ممکن است در تلاش برای تمیز کردن آبراه های ما دارای ارزش باشد. اداره حفاظت از
تصویر
فولاد ضد زنگ در مناطق ساحلی نرده 1 فولاد ضد زنگ آلیاژ فولادی با حداقل درصد کروم 5/10٪ است. این ماده در مقایسه با فولادهای کربن نیازی به درمان ندارد تا در برابر عوامل محیطی مقاومت کند. فولاد ضد زنگ در معماری بسیار مورد توجه است ، معماران تصریح می کنند که از فولاد ضدزنگ برای مقاومت در برابر
تصویر
در حالی که درگیری تجاری با چین شدت می یابد ، دونالد ترامپ دریچه فرار منطقه ای را باز می کند. ایالات متحده پیش از این با مکزیک و کانادا قیمت میلگرد امروز پیمان خود را برای افزایش تعرفه هایی که سال گذشته علیه واردات فلز و آلومینیوم فعال کرده است ، تنظیم کرده است. این اقدامی است که برای انجام مراحل تصویب توافق نامه جدید تجارت ایالات متحده ، که با نام اختصاری T-MEC شناخته می شود ، ضروری تلقی می شود. مالیات گمرک مشکلی را برای شرکتهایی که در فرآیندهای تولیدی خود به هر دو فلز نیاز دارند ، ایجاد کرده است. به عنوان بخشی از این توافق نامه ، مدیران اجرایی کانادا و مکزیک متعهد می شوند اختلافات در سازمان تجارت جهانی (WTO) و انتقام جویی را پس بگیرند.
وبلاگ های پر بازدید