سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
 

 

 

سایت واچلند خانه ساعت در ایران است

 

 اگر ما کلیه دست اندرکاران خرید و فروش ساعت در ایران را ( خانواده صنف ساعت ) بنامیم واچلند خانه اى براى همه آنهاست.

 اعضای این خانواده عمدتا عبارتند از :  1- تولید کنندگان ایرانی   2- نمایندگان رسمی برندها  و وارد کنندگان برندهای اصلی بین المللی  3-  اتحادیه های صنف ساعت در تهران و شهرستانها  4- توزیع کنندگان  5- صاحبان گالریها و فروشگاههای ساعت و فروشندگان و پرسنل آنها   6- وارد کنندگان و توزیع کنندگان قطعات و لوازم جانبی ساعت   7- سازندگان جعبه و لوازم جانبی ساعت  8- تعمیر کاران  9- کلکسیونرها   10- واردکنندگان برندهای ساعت و لوازم تقلبی و ارزان   11- ویزیتورها و ..

هرچند اعضای صنف ساعت در ایران بسیار گسترده و پرتعداد هستند و حجم سرمایه های در گردش سالانه بازار ساعت درایران از هزاران میلیارد تومان فراتر می رود اما متاسفانه  خانواده ساعت در ایران هیچ نظام و سازمان مشخصی نداشته و هیچکس از کم و کیف احوال این خانواده اطلاع دقیق و درستی ندارد. گروهی از شرکتها مستقیما  و یا بواسطه شرکتهای منطقه ای دارای نمایندگی  رسمی برند های اصلی ساعت  در ایران می باشند که از طریق نمایندگیهای مجاز خود در شهرهای مختلف برندهای اصلی ساعت را توزیع می کنند .  با وجود این بازار ساعت ایران  مملو از ساعتهای تقلبی و بی کیفیت است  که بنام برند اصلی و با قیمتهای گزاف درشبکه وسیع  فروشگاههای کشور بفروش می رسند . مردم عادی که  عموما  تفاوت میان ساعتهای اصلی و تقلبی ( فیک ) را نمی دانند همه روزه مورد سود جویی قرار میگیرند . برخی از مشتریان دیر یا زود وقتی متوجه تقلبی بودن خرید خود  می گردند  از طریق درگیری و یا  مراجعه به ادارات مختلف  تعذیرات و اتحادیه و پلیس غیره و پس از صرف وقت زیاد مشکل خود را حل میکنند . در بسیاری از موارد نیز مشتریان بدلایل مختلف از حق خود صرف نظر کرده و موضوع را  رها می کنند ... و بسیاری مشکلات دیگر .

سایت واچلند  بعنوان یک مرجع معتبر تجاری و یک کانون اطلاع رسانی تخصصی در زمینه ساعت امیدوار است بتواند در کنار اتحادیه های محترم جهت سامان دهی بازار ساعت در ایران در خدمت همه اعضای خانواده ساعت  و همه خریداران  و مردم عزیز کشورمان  باشد .یکی از مهمترین اهداف ما این است که اعضای خانواده ساعت بتوانند  بیشتر و راحتتر همه توانمندیها و ظرفیتهای خود را در بازار ساعت ایران معرفی نمایند . دیگرهدف مهم ما این است که با آموزش واطلاع رسانی درست سطح دانش عمومی خریداران را در زمینه ساعت ارتقاء داده و بعنوان راهنما برای یک خرید خوب و سالم همواره در کنار آنها باشیم. در فروشگاه واچلند فقط  ساعتهای برند اصلی که مستقیما از نمایندگیهای رسمی آنها دریافت میگردند بفروش خواهد رسید  .

برای داشتن خانه ای سالم و با نشاط  به کمک و مشارکت همه اعضای محترم خانواده ساعت و مردم عزیز نیازمندیم . لطفا از نظرات گرانقدر خود  درهرچه پربارتر شدن واچلند دریغ نورزیم .

با تشکر - اکبر پورایمان